Z miłości do siebie ofiaruj sobie Sztukę Kobiecości

Dlaczego nie masz już ochoty na seks? Dlaczego udawanie orgazmów nie jest dobre ani dla mężczyzn, ani dla kobiet? Dlaczego, dla dobra naszych dzieci nie powinniśmy zamykać drzwi do łazienek? Dlaczego szybki poród wcale nie jest powodem do radości? Dlaczego dla swojego dobra powinnaś codziennie wyrażać podziw dla twojego mężczyzny? Dlaczego facet jest świetnym partnerem w pracy, ale już niekoniecznie tak samo dobrym partnerem w domu? Znasz odpowiedzi na te wszystkie pytania? Jeśli nie, to musisz przeczytać tę książkę!

Nie, nie zamierzam rozszerzać tematyki mojego bloga o recenzje książek, filmów czy kosmetyków, ale jeśli znajdę produkt, który uznam za wyjątkowy lub wart polecenia jak żaden inny, to z pewnością się o nim dowiecie! Sztuka kobiecości jest niewątpliwie pozycją, która powinna znaleźć się na Twojej liście jeżeli chcesz swoją kobiecość przeżyć świadomie i zacząć traktować ją jak dar a nie jarzmo. I wiem, że to co właśnie przeczytałaś pachnie pseudofilozofią, albo jest wręcz lekko niepokojące. Ale mam wrażenie, że dziś my kobiety jesteśmy zagubione w tym pędzącym na złamanie karku świecie. I nie spotkałam się z inną publikacją, która o życiu kobiety i jej problemach zarówno emocjonalnych, jak i zdrowotnych, opowiadałaby w sposób tak jasny, konsekwentny, prosty a zarazem bezpośredni i dosadny.

To nie jest książka o seksie i jednocześnie jest w niej mnóstwo seksu. To nie jest książka o uczuciach, a jednocześnie uczuciom poświęcona jest spora jej część. To nie jest książka o chorobach, a znajduje się w niej tona informacji na temat zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. To nie jest kolejny poradnik pseudo-kołcza, który zmotywuje Cię do czegokolwiek, a miesiąc po odłożeniu go na półkę zapomnisz, że w ogóle istnieje. To jest książka o kobiecości, o wszystkich jej aspektach. O tym, że kobiecość w XXI wieku nie jest łatwa. A nie jest łatwa dlatego, że nie dałyśmy sobie możliwości się jej nauczyć, albo najzwyczajniej w świecie miałyśmy kiepskich nauczycieli. A skoro na naukę nigdy nie jest za późno, to Sztuka kobiecości dziennikarki i pisarki Anety Borowiec i dr Beaty Wróbel, ginekologa i seksuologa traktującego ciało i psychikę w sposób holistyczny, jest lekturą obowiązkową dla każdej nastolatki i jej matki, może nawet babci, bo opowiada o złożoności życia, dobrego życia. Nie życia w pogoni za sukcesem, ale w pogoni za szczęściem i płynącą z niego radością.

Uważam również, że książkę powinni przeczytać faceci, bo wiele mogą się z niej nauczyć. Nie tylko na temat emocji swojej partnerki, ale również tego jak podkręcić temperaturę w sypialni. A w przeciwieństwie do wszystkich artykułów na ten temat, które można znaleźć w internecie czy pismach typu Cosmopolitan, w radach Beaty Wróbel znajdują się konkretne informacje, które przy odrobinie wysiłku z obu stron mogą przynieść wymierne efekty, a nie stek bzdur.

Polecam Wam tę pozycję wydawniczą z całego serca. Link do niej możecie znaleźć TUTAJ.

A jaka książka zawładnęła ostatnio Tobą? Podziel się tytułem w komentarzu, bo chętnie przeczytam coś fajnego!


6 myśli w temacie “Z miłości do siebie ofiaruj sobie Sztukę Kobiecości

  1. Hmmm, u mnie „na tapecie” trzy książki o wychowywaniu dzieci, które Bóg raczy wiedzieć kiedy skończę 😉

    A drzwi do łazienki w domu zostawiam otwarte, po części dlatego, że z moimi pociechami nie da się inaczej – ale zawsze wiedziałam, łamane przez czułam, że to dobry trop! 😋

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s