O mnie

Cześć,
Jestem Basia i piszę bloga dla kobiet, o ich emocjach, pasjach, problemach i radościach. Piszę bo wiem co czujesz, wiem co Cię cieszy, co wkurza. Wiem też, że nie zawsze chcesz lub możesz dać temu upust. Ja mogę! Chciałabym żebyś Ty też mogła! Marzę o tym by dać Ci pewność! Pewność siebie! Piszę bo mnie czytasz, więc zakładam, że Ci się podoba. W końcu, piszę bo to daje mi satysfakcję, a lubię być usatysfakcjonowana.

Kocham kawę i włoską kuchnię. Lubię modę i podróże. Stąd teksty o trikach modowych, dzięki którym znajdziesz sposób na to by wyglądać i czuć się lepiej we własnych ciuchach. Znajdzie się też kilka postów o podróżowaniu. U mężczyzn pociąga mnie władza. U kobiet władza nad mężczyznami. Ale przede wszystkim lubię inspirować fajne babki! Nie mówię jak żyć, choć powszechnie wiadomo, że lepiej żyć tak jak mówię.

Mieszkam w Paryżu. Wcześniej mieszkałam w Belgradzie, Krakowie i w pewnej, choć nieźle się prezentującej na zdjęciach, to jednak zabitej dechami dziurze w Beskidach. Stąd wpisy o Serbii i Francji, może o Krakowie, o dziurze niekoniecznie.

Jestem z pewnym Francuzem dlatego będę Cię raczyć tekstami o radościach i problemach mieszanych związków, ale i związków zupełnie niemieszanych, które też mają swoje wzloty i upadki.

Nigdy nie mówię „nigdy”. Czasem mówię „zawsze” a później tego żałuję. Wielu spraw nie rozumiem, chwilami mi to nie przeszkadza! Francuz twierdzi, że mój świat jest biało-czarny i brak w nim odcieni szarości – nie wiem czy ma rację

Jeżeli podoba Ci się mój blog to daj mi proszę znać, bo relacja z czytelnikiem daje kopa porównywalnego ze zjedzeniem tabliczki czekolady, którego następstwem, miast wyrzutów sumienia, jest motywacja do działania. Liczę, że zostaniesz ze mną na dłużej. Ściskam mocno!

Madame Fleurette